Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crysis 3 zainstalowany na karcie graficznej RTX 3090

Po co komu dysk?

Użytkowniczka Twittera o pseudonimie Strife212 poinformował, że udało mu się z powodzeniem zainstalować Crysisa 3 na karcie graficznej. Za pomocą specjalnego oprogramowania wykorzystał miejsce bufora ramki w pamięci VRAM.

Graczka wydzieliła partycję o pojemności 15 GB na GPU RTX 3090 od Nvidii, które oferuje w sumie 24 GB bufora.

„Tak naprawdę nie ma z tego żadnej korzyści, ale po prostu uznałam, że to zabawne” - napisała Strife212 na Reddicie.

„Czasy ładowania są w zasadzie takie same, jak na szybkim dysku NVME. Miałam nadzieję, że będzie lepiej, ale występują tu pewne ograniczenia”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze