Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatni dodatek DLC do Max Payne 3 ukaże się 22 stycznia

Na PlayStation 3 tydzień później.

Rockstar ponfromował, że Deathmatch made in Heaven Pack do Max Mayne 3 ukaże się na PC i Xboksie 360 już 22 stycznia. W europejskim PlayStation Network premiera nastąpi nieco ponad tydzień poźniej - 30 stycznia. Będzie to ostatni dodatek, jaki zaplanowali twórcy gry. Cena wyniesie 800 MSP lub 9,99 dol. (około 30 zł).

Rozszerzenie wzbogaci multiplayer o nowe tryby; zarówno polegające na współpracy, jak i rywalizacji. Będą też nowe bronie i osiągnięcia lub trofea do zdobycia.

Posiadacze przepustki sieciowej Season Pass pobiorą Deathmatch made in Heaven Pack za darmo. Wszystkie poprzednie dodatki do gry również skupiały się na rozbudowywaniu trybu dla wielu graczy.

Gra akcji Max Payne 3 ukazała się na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w polskiej kinowej wersji językowej. Wcielamy się w tytułowego Maxa, który wykonuje misje w brazylijskim mieście São Paulo. Charakterystyczną cechą tytułu jest spowolnienie czasu (Bullet Time), wykorzystywane przez bohatera podczas strzelania.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Rafał Baranowski

Contributor

Komentarze