Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niespodziewane aktualizacje LA Noire i Max Payne 3, DLC za darmo

Drobne zmiany.

  • Wydano aktualizacje LA Noire i Max Payne 3 na PC
  • Łatki usuwają wsparcie dla 32-bitowych systemów
  • Jest za to darmowe DLC

Rockstar niespodziewanie opublikował aktualizacje dla LA Noire oraz Max Payne 3 na PC. Lista zmian jest krótka, ale jednocześnie do bazowych wydań za darmo dodano wszystkie rozszerzenia DLC.

Na oficjalnych listach zmian i nowości umieszczono jedynie wzmiankę, że obie produkcje przestają wspierać 32-bitowe systemy operacyjne. Modyfikacja nie dotyczy LA Noire: The VR Case Files, które jest osobnym produktem.

Aktualizacje wydano wczoraj - 19 kwietnia. Tego samego dnia Rockstar usunął cały swój katalog z dystrybucji na Steamie, by wkrótce później przywrócić gry do sprzedaży. Nie obeszło się bez pomyłki, ponieważ Midnight Club 2 można było kupić po raz pierwszy od trzech lat - zanim błąd skorygowano.

Cole też jest zaskoczony

LA Noire ukazało się na PC w listopadzie 2011 roku, a Max Payne 3 - w czerwcu, rok później. W przypadku tej pierwszej produkcji DLC obejmują między innymi pięć nowych spraw do rozwiązania.

Dodatki do Max Payne 3 ograniczają się już głównie do przedmiotów oraz map przeznaczonych dla trybu multiplayer. Jest też klasyczny skin dla głównego bohatera.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze