Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W kolejnym dodatku do Max Payne 3 wrócimy na stację metra z pierwszej części serii

Premiera 4 grudnia na PC, X360 i PS3.

DLC Painful Memories trafi do sprzedaży 4 grudnia, poinformował wydawca Max Payne 3, firma Rockstar. W dodatku znajdziemy cztery mapy do trybu wieloosobowego, nowe bronie i przedmioty.

Wrócimy na stację Roscoe Street Subway, gdzie rozpoczęły się przygody detektywa. Trzy pozostałe mapy to Shoot First, rozgrywająca się na luksusowym jachcie, Marty's Bar oraz Canal De Panamá. Dodatek uzupełnią dwa nowe karabiny i gadżety, którymi upiększymy modele postaci w trybie sieciowym. Do dyspozycji graczy zostanie oddana też umiejętność Hangover Burst, która sprawi, że przeciwnicy odrodzą się ze zredukowanymi punktami życia i zmniejszoną wytrzymałością.

Painful Memories wyceniono na 10 dolarów (PC i PlayStation 3) lub 800 Microsoft Points (Xbox 360). Posiadacze Season Pass otrzymają rozszerzenie bez dodatkowych opłat.

Trzecia część serii Max Payne premierę miała w maju tego roku. Dotychczas ukazały się trzy płatne dodatki DLC: Local Justice, Disorganized Crime i Hostage Negotiation.

Krucjata Maxa Payne'a rozpoczęła się w 2001 roku, w tunelach stacji Roscoe Street
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze