Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Modyfikacja Payne Evolution wprowadza elementy Max Payne 3 do Max Payne 2

Egzekucje, więcej bullet time i inne.

Użytkownik „The_Silver” opublikował w serwisie ModDB modyfikację, której celem jest „połączenie kilku najlepszych opcji z Max Payne 3 z wyjątkowym stylem i atmosferą Max Payne 2”.

Całość zajmuje ponad 900 MB i obejmuje nowe modele, bronie, animacje, efekty graficzne czy dźwięki. Największe zmiany wprowadzono jednak w rozgrywce: bohater może teraz brać czynny udział w niektórych przerywnikach filmowych i dłużej spowalniać upływ czasu.

Ekwipunek ograniczono do trzech broni, a każda z nich otrzymała własną animację egzekucji oraz możliwość instalacji ulepszeń i gadżetów, takich jak celowniki czy lunety.

Wprowadzono także znany z Max Payne 3 tryb „Last Stand” - otrzymanie śmiertelnej rany spowalnia czas, a zabicie wroga oznacza powrót do życia.

Strzelanka Max Payne 2: The Fall of Max Payne ukazała się w 2003 roku za sprawą studia Remedy Entertainment, jednak nie uzyskano zadowalających wyników sprzedaży. Na kontynuację trzeba było poczekać niemal 10 lat - w 2012 roku Rockstar Vancouver wyprodukowało Max Payne 3.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze