Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Opuszczony dom z Resident Evil 7 zostanie otwarty w Londynie

Na trzy dni - tylko dla odważnych.

Przedstawiciele Capcomu zapowiedzieli dziś Resident Evil 7: The Experience - wydarzenie przygotowywane dla miłośników horrorów. Niestety, z atrakcji skorzystają tylko gracze przebywający w Londynie.

Od 20 do 23 stycznia w dzielnicy East End otwarty zostanie dom wzorowany na posiadłości z siódmej odsłony serii. Uczestnictwo jest bezpłatne, wystarczy pojawić się na miejscu - i zapewne poczekać w kolejce chętnych.

Zabawa nie będzie po prostu grupowym zwiedzaniem pomieszczeń. Uczestnicy - maksymalnie dwóch jednocześnie - będą towarzyszyć aktorom wcielającym się w dziennikarzy śledczych i razem postarają się odkryć tajemnicę strasznego domu.

Cała przygoda ma potrwać 45 minut.

Resident Evil 7 skupi się na postaci Ethana Wintersa, który otrzymuje wiadomość od żony uznanej za zmarłą. Podąża tropem prowadzącym do opuszczonego domu rodziny Bakerów.

Gra debiutuje 24 stycznia na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja otrzyma wsparcie dla PlayStation VR, a za rok także dla HTC Vive i Oculus Rift.

Na wszystkich platformach dostępne jest darmowe demo gry - The Beginning Hour.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze