Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun Titanfall 2 koncentruje się na trybie fabularnym

Opowieść o pilocie i jego tytanie.

Jedną z największych nowości wprowadzonych w Titanfall 2 będzie kampania fabularna, której zabrakło w pierwszej części cyklu. Najnowszy zwiastun gry skupia się właśnie na tym elemencie strzelanki.

W produkcji wcielimy się w Jacka Coopera - członka ruchu oporu walczącego z silami konsorcjum IMC. Protagonista pragnie zostać pilotem jednego z tytułowych mechów - pewnego dnia pojawia się szansa na realizację marzenia.

Podczas jednej z akcji żołnierz odnajduje porzuconego tytana klasy Argus, którego właściciel zginął w bitwie. Maszyna wybiera bohatera na swojego nowego pilota - od tej pory Jacka i Coopera łączy nierozerwalna więź.

Udostępniony trailer nie zawiera niestety żadnych fragmentów gameplayu. Materiał jest montowaną zgrabnie animacją, wprowadzającą graczy do wydarzeń, które zostaną przedstawione w kampanii fabularnej.

Titanfall 2 ukaże się 28 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gra zostanie wydana w pelnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem).

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły