Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun The Evil Within stawia na potwory i niebezpieczne pułapki

Trailer na targi TGS.

Bethesda opublikowała nowy zwiastun horroru The Evil Within. Materiał wideo powstał z myślą o targach Tokyo Game Show i prezentuje nowe sceny z rozgrywki.

Główny bohater - detektyw Sebastian Castellanos - przedziera się przez tajemniczy szpital psychiatryczny, gdzie czekają na niego przerażające potwory, zabójcy w kapturach, krzesła elektryczne, wirujące ostrza czy inne pułapki rodem z filmów „Piła”.

Widać także jedną z cech rozpoznawczych produkcji studia Tango Gameworks - zmieniający się świat. Korytarze, ściany, drzwi i całe budynki zaskoczą gracza, tworząc nowe przejścia i pułapki.

Akcję obserwujemy zza pleców prowadzonego bohatera - wzorem Resident Evil. Oprawę graficzną napędza silnik idTech 5. Gracze wcielą się w bohatera, który razem z oddziałem policji przybędzie na miejsce tajemniczej zbrodni. Szybko okaże się, że bohater ma do czynienia z siłami nadnaturalnymi, które - dosłownie - zamienią jego świat w koszmar.

Premiera 14 października, na PC (jako jedyna platforma z polskimi napisami), PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Poniżej także wersja angielska trailera, z polskimi napisami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze