Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Evil Within 2 - ogłoszenie sugeruje prace nad sequelem

Horror powróci?

Użytkownik forum dyskusyjnego NeoGAF ujawnił lokalne ogłoszenie o pracę, w którym poszukiwany jest tester i tłumacz dla projektu Psychobreak 2.

Psychobreak to japońska nazwa dla horroru The Evil Within z w 2014 roku.

The Evil Within

Nie jest to oczywiście oficjalne potwierdzenie, że prace nad kontynuacją trwają, lecz studio Tango Gameworks z Tokio jeszcze przed premierą pierwszej części zapewniało, że mamy do czynienia nie z jednorazowym projektem, lecz z większą licencją.

Zadaniem poszukiwanego pracownika byłoby znajdywanie błędów oraz tłumaczenie raportów z języka japońskiego na angielski, ze względu na wysyłanie ich do deweloperów w innych krajach.

Ta ostatnia kwestia może sugerować, że Tango Gameworks ma tym razem wsparcie ze strony „zachodnich” zespołów Bethesdy.

The Evil Within cieszyło się sporym zainteresowaniem, utrzymując pozycję najlepszej sprzedaży w kategorii nowej licencji w gatunku horrorów przez kilka miesięcy, aż do pojawienia się polskiego Dying Light.

Zobacz: The Evil Within 2 - Poradnik, Solucja

To nie pierwsze ogłoszenia o prace związane z The Evil Within 2. W przeszłości w anonsach poszukiwano osób z doświadczeniem w pracach na silniku Unreal Engine, a także zaznajomionych z rozgrywką wieloosobową, co może wskazywać na nowe elementy.

„Mocna i wciągająca produkcja, oferująca kilkanaście godzin dobrej zabawy. Interesująca fabuła, niepowtarzalne lokacje, a także ciężki, krwawy klimat oraz umiejętne połączenie skradanki z elementami akcji sprawiają, że w produkcję Shinji Mikamiego gra się zaskakująco przyjemnie” - napisał Michał w recenzji The Evil Within.

Wcielaliśmy się w postać detektywa Sebastiana Castellanosa, który jedzie do szpitala psychiatrycznego w związku z niepokojącym wezwaniem. Na miejscu okazuje się, że w ośrodku doszło do prawdziwej masakry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Evil Within

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze