Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Evil Within - dodatkowe tryby na PC wymagają logowania do usługi Bethesdy

Chodzi o wersję z Xbox Game Pass.

  • Aby skorzystać z trybów FPP i nieskończonej amunicji w The Evil Within, trzeba zalogować się na platformę Bethesdy
  • Twórcy tłumaczą, że dodatkowe opcje początkowo były częścią niewydanej specjalnej wersji gry

Dodana niedawno do Xbox Game Pass na PC wersja The Evil Within wzbogacona jest o kilka elementów, których brakowało w oryginalnym wydaniu. Okazuje się jednak, że dostęp do opcji wymaga dodatkowego logowania do usługi Bethesdy.

Nasi koledzy z Digital Foundry zauważyli, że tryb zabawy z perspektywy pierwszej osoby (FPP), wariant z nieskończonym zasobem amunicji oraz możliwość włączenia ikon symbolizujących skradanie i używanie pochodni są domyślnie całkowicie wyłączone.

Nowe tryby są domyślnie zablokowane

Funkcje powiązane z dodatkowymi elementami są „wyszarzone” w menu ustawień, a gracz jest informowany, że w celu skorzystania z opcji musi zalogować się na własne konto na platformie Bethesda.net. Wymóg potwierdził przedstawiciel wydawcy w rozmowie z serwisem GameSpot.

- W 2018 roku dodaliśmy tryb pierwszoosobowy, wariant o wysokim poziomie trudności i inne bonusy do planowanego wówczas wydania Digital Deluxe, które miało trafić na kilka platform. Ze względu na nieprzewidziane problemy, udostępnienie aktualizacji w pierwotnej formie nie było możliwe - tłumaczy firma.

- Przy okazji niedawnego wprowadzenia gry do Xbox Game Pass, zamiast usuwać dodatkowe elementy postanowiliśmy zaoferować je w rozszerzonej wersji tytułu dla BNET, by nowi gracze mogli się z nich cieszyć. O ile korzystanie z zaimplementowanych funkcji wymaga logowania, takie nie jest konieczne do rozgrywki w oryginalne The Evil Within - dodaje.

Inne zmiany w edycji dostępnej w abonamencie Microsoftu na komputerach osobistych to między innymi opcje zmiany pola widzenia i zmniejszenia natężenia kołysania kamery podczas ruchu postaci oraz większy zapas energii dla bohatera w trakcie biegu. Wspomniane modyfikacje nie wymagają jednak logowania.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Evil Within

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze