Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer kosmicznego symulatora EVE: Valkyrie prezentuje rozgrywkę

Na Oculus Rift i Morpheus.

Na Islandii rozpoczęła się kolejna edycja imprezy EVE Fanfest, a wraz ze startem konwentu w sieci opublikowano nowy zwiastun kosmicznego symulatora EVE: Valkyrie.

Odpowiedzialne za prace studio CCP Games rozpoczęło także ograniczone zapisy do zamkniętych testów „pre-alpha” tej gry. Dostęp zarezerwowany jest dla graczy EVE Online i Dust 514, dysponujących Oculus Rift DK2.

EVE: Valkyrie przeznaczone jest właśnie dla użytkowników zestawów rzeczywistości wirtualnej - pełna wersja trafi także na Project Morpheus na PlayStation 4.

Głosu na potrzeby produkcji użyczy Katee Sackhoff, która powinna być znana wszystkim fanom serialu „Battlestar Galactica”. Aktorka wcieli się w Rán Kavik, która stała się nieśmiertelną pilotką statku kosmicznego - stąd nordyckie Valkyrie w tytule.

Deweloperzy nieco zmodyfikowali mitologię, a walkirie są teraz najemnikami do wynajęcia. Kavik jest naszą mentorką i liderem, służąc za narratorkę podczas samouczków i misji.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze