Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe szczegóły na temat gry ReCore na Xbox One

Walka dwóch frakcji robotów.

Jedną z niespodzianek na tegorocznych targach E3 była zapowiedź ReCore od znanego twórcy gier wideo - Keijiego Inafunego, współtwórcy postaci Mega Mana.

Nadal nie wiemy, czy to gra TPP czy FPP

Szczegóły na temat samej produkcji są obecnie skąpe, lecz nieco więcej detali ujawniono w nowym materiale wideo, w którym o grze opowiadają Infaune oraz Mark Pacini, z współtworzącego tytuł studia Armature.

Główna bohaterka - Jewel - zostaje odnaleziona przez Macka - widocznego w pierwszym zwiastunie robota. Ten jest częścią frakcji, która chce, by ludzkość ponownie zamieszkała planetę. Jak można się domyślać, jest też drugie ugrupowanie robotów, które stanowczo się temu przeciwstawia.

Jednym z najciekawszych elementów rozgrywki są burze piaskowe, które całkowicie zmieniają wygląd lokacji podczas rozgrywki.

Główny temat produkcji to przetrwanie samotnej dziewczyny w niegościnnym środowisku - mówi Inafune. Innych ludzi jest na planecie bardzo mało, ale w czasie wędrówki spotkamy różne roboty.

Eksplorujemy też podziemne kompleksy - im głębiej się znajdujemy, tym większy poziom trudności potyczek.

Mack poświęca się w trailerze, lecz jego świadomość jest zachowana w rdzeniu, który będziemy mogli podłączyć do innych maszyn - wygląda na to, że rozgrywka zmieni się w zależności od rodzaju kompana.

ReCore ukaże w drugim kwartale przyszłego roku, tylko na Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły