Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niedługo poznamy nowe informacje na temat gry Mafia 3 - raport

Sugeruje jeden z aktorów.

Wkrótce poznamy nowe informacje na temat przyszłości serii Mafia - zasugerował na Twitterze jeden z aktorów, podkładających głos w tym cyklu strzelanek.

Informację ujawnił Rick Pasqualone, wcielający się Vittorio „Vito” Scalettę w Mafii 2.

„Cześć Rick, jak minęły Ci święta?” - zapytał na Twitterze jeden z fanów. „Bardzo miło. Dzięki. Być może niedługo usłyszymy nowości na temat Mafii!” - odparł zainteresowany.

„Zróbcie Mafię 3” - napisał inny gracz. „Być może wkrótce pojawią się ekscytujące wieści” - odpowiedział Pasqualone.

Ostatni raz o Mafii 3 słyszeliśmy w marcu ubiegłego roku, gdy w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat miejsca akcji dla tej odsłony - fabuła ma toczyć się w Luizjanie.

Według doniesień, gra powstawała w studiu 2K Czech, odpowiedzialnym także za poprzednie odsłony. W firmie doszło jednak do sporej redukcji zatrudnienia, a część pracowników przeniesiono do oddziału 2K Games w Kalifornii. Gra jest podobno kończona właśnie w Stanach Zjednoczonych.

Tematyka włoskiej przestępczości zorganizowanej jest ostatnio nieco mniej eksploatowana, co może być dobrym momentem na wydanie nowej gry
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze