Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Netflix ujawnił reżyserów serialu Wiedźmin - na liście brakuje Bagińskiego

Polak pełni obowiązki producenta.

Przedstawiciele platformy Netflix ujawnili nazwiska osób, które wyreżyserują osiem odcinków wchodzących w skład pierwszego sezonu serialu „Wiedźmin”.

Cztery epizody - w tym premierowy - nakręci Alik Sakharov, który w przeszłości pracował między innymi nad „House of Cards” oraz „Grą o Tron”. Po dwa zaś przygotują Alex Garcia Lopez („Luke Cage”) i Charlotte Brändström („Outlander”, „Odpowiednik”).

Na liście zabrakło Tomka Bagińskiego, choć początkowo twierdzono, że wyreżyseruje co najmniej jeden odcinek w danym sezonie. Za pośrednictwem serwisu Facebook wyjaśnił - odpowiadając jednemu z internautów - że jest „mega zajęty byciem producentem”. Uspokoił też, że „nie ma się co martwić”, aczkolwiek nie może zdradzić nic więcej.

Wśród reżyserów serialu Wiedźmin zabrakło Tomka Bagińskiego

Wczoraj poinformowano, że w Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill, a więc aktor znany między innymi z roli Supermana w filmach na podstawie komiksów DC. Na razie nieznani są pozostali członkowie obsady.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin produkcji Netflixa rozpoczną się 5 listopada. Twórcy nagrają 8-odcinkową serię na Węgrzech, w Budapeszcie.

Zobacz też: Najlepsze seriale Netflix Original - Ranking 2018

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze