Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed ukaże się na początku listopada - raport

„Wiele przenikających się historii.”

Informacje opublikowane w sklepie Xbox Games Store sugerują, że gra wyścigowa Need for Speed od Electronic Arts ukaże się na początku listopada tego roku.

Strona Microsoftu ujawniła, że najnowsza odsłona serii zadebiutuje 3 listopada, co było zapewne datą dla Stanów Zjednoczonych.

Było, ponieważ informacje błyskawicznie usunięto, po tym jak temat poruszył jeden z użytkowników serwisu Reddit. Zachował się jednak zrzut z ekranu.

Krótki opis produktu wspominał także o niektórych opcjach, w tych pięciu „sposobach na rozgrywkę”, o nazwach Speed, Style, Build, Crew i Outlaw.

Tymczasem fabuła Need for Speed pozwoli podobno „znaleźć swoją własną ścieżkę przez wiele przenikających się historii, zdobywając podczas podróży doświadczenie, by stać się ikoną”.

Akcja zostanie umieszczona w fikcyjnym regionie Ventura Bay, gdzieś na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Odwiedzimy miejskie centrum, port i okoliczne kaniony, ale tylko w nocy.

EA ujawniło pierwsze szczegóły na temat gry w ubiegłym tygodniu. Za prace odpowiada Ghost Games, a platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One. Oficjalna data premiery to jesień tego roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze