Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Napad na bank w kolejnym zwiastunie gry Mafia 3

Niewiele rozgrywki.

Firmy 2K Games i Hangar 13 przygotowały kolejny zwiastun gry Mafia 3, prezentujący założenia fabularne produkcji, debiutującej 7 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

John Rambo?

Materiał wideo składa się głównie z przerywników, a krótkie sceny z rozgrywki widać na samym końcu: jest akcja za kółkiem kabrioletu i za sterami łodzi.

Uwaga na drobne spoilery!

Wydaje się, że oglądamy sam początek przygody. Główny bohater - Lincoln Clay - po powrocie z Wietnamu bierze udział w napadzie na bank.

Jak się jednak okazuje, współpracownicy z włoskiej mafii nie zamierzają dzielić się łupem, więc nasza postać otrzymuje strzał w głowę z bliskiej odległości.

Lincoln jednak nie z takich ran wychodził cało. Porzucony gdzieś na bagnach Nowego Bordeaux wraca do zdrowia, a tematem przewodnim pozostałej części fabuły będzie zemsta na Włochach.

Wśród elementów charakterystycznych gry Mafia 3 wymienia się duży, otwarty świat, żyjące własnym życiem miasto, walkę za pomocą broni białej i palnej, możliwość prowadzenia pojazdów oraz umiejscowienie akcji w burzliwym roku 1968.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze