Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Najbardziej upokarzająca” eliminacja z Call of Duty hitem w sieci

Po takiej powtórce chciałoby się rzucić padem.

W sieci pojawiło się nagranie pojedynku w Call of Duty, gdzie jeden z graczy wyeliminował rywala idealnie wymierzonym - lub niezwykle szczęśliwym - strzałem z granatnika. Materiał stał się viralem.

Materiał opublikował Twitterowy profil Full Squad Gaming. Widzimy na nim, jak wystrzelony granat odbija się od wielu powierzchni na całej mapie, aż w końcu ląduje idealnie pod nogami wroga. Film opatrzono podpisem „najbardziej upokarzająca powtórka zabójstwa w historii Call of Duty”.

Nagranie od wczoraj obejrzało ponad 3 miliony internautów i doczekało się prawie 16 tys. komentarzy. Ponieważ profil Full Squad Gaming prowadzi dwójka znajomych, wielu internautów zaczęło podejrzewać, że nie jest to nagranie z prawdziwego pojedynku, a dokładnie zaplanowana „inscenizacja”.

Niemniej, w obronie twórców stanęła część użytkowników Twittera, którzy uważają, że mimo wszystko nagranie jest bardzo ciekawe. „Tak naprawdę to po prostu widzimy pokaz jednego z możliwych strzałów, nie gameplay z prawdziwego meczu. Jednak wciąż wygląda to bardzo fajnie” - napisał GCarsk.

Tak oddany strzał to była realnie używana taktyka w okolicach 2013 roku. Gra miała społeczność, która wymyślała tego typu rzeczy od ok. 2011. Wciąż jest nas kilku w sieci” - odpisał z kolei WBS Energy.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze