Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Na LEGO Marvel's Avengers poczekamy do stycznia

I po klockach.

Firma Warner Bros. zdecydowała się na opóźnienie LEGO Marvel's Avengers do przyszłego roku. Nowa data premiery to 29 stycznia.

Pierwotnie zakładano debiut jesienią. Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, 3DS i Wii U.

Wydawca nie podał przyczyn zmiany planów, ale nie bez znaczenia jest zapewne nadchodząca premiera LEGO Dimension, razem z mnóstwem dodatkowych zabawek do kupienia.

Ta produkcja - łącząca grę wideo z „fizycznymi” figurkami - debiutuje we wrześniu, z dodatkiem licencjonowanych elementów i postaci. Praw użycza między innymi komiksowe wydawnictwo DC.

Tymczasem ujawniono kilka kolejnych postaci, jakie spotkamy w LEGO Marvel's Avengers: nowa Ms. Marvel (Kamala Khan), Thor, Jane Foster oraz Squirrel Girl.

W odróżnieniu od LEGO Marvel Superheroes, Marvel's Avengers przedstawia wątki z dwóch pierwszych filmów Avengers. Akcja toczy się na otwartej mapie Nowego Jorku, a także w nowych lokacjach, jak widoczna poniżej posiadłość Hawkeye'a.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze