Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano LEGO Jurassic World oraz LEGO Marvel's Avengers

Dinozaury zadebiutują w czerwcu.

Produkcja kolejnych gier z serii LEGO na przeróżnych licencjach nie zwalnia tempa. Firma Warner Bros. ogłosiła, że studio TT Games wyprodukuje w tym roku LEGO Jurassic World oraz LEGO Marvel's Avengers.

Klocki wiecznie w modzie

Ten pierwszy tytuł bazuje na fabule trzech pierwszych filmów „Park jurajski” i ukaże się w czerwcu, razem z premierą nowej produkcji kinowej z tej serii - „Jurassic World”.

Jesienią otrzymamy za to LEGO Marvel's Avengers, oparte o licencje słynnych superbohaterów wydawnictwa Marvel oraz o fabułę filmu Avengers: Czas Ultrona.

Oba tytuły tradycyjnie już zmierzają na jak najwięcej platform sprzętowych: PC, PlayStation 3, PS4, PS Vita, X360, Xbox One, 3DS i Wii U.

Ogłoszono także, że w marcu na konsole 3DS i PS Vita trafi logiczne LEGO Ninjago: Shadow of Ronin. LEGO Przygoda Gra Wideo doczeka się w tym roku premiery na systemie iOS, podobnie jak LEGO Batman: Poza Gotham.

„Seria LEGO pozostaje podstawą naszego biznesu, nieustannie dostarczając zajmującą rozgrywkę i humor lubiany przez dzieci i dorosłych” - komentuje David Haddad z Warner Bros. Interactive Entertainment.

Znany obecnie cykl powstał w 2005 roku za sprawą LEGO Gwiezdne Wojny, a w późniejszych latach zabrano się za następne licencje: Harrego Pottera, Piratów z Karaibów, Indiana Jonesa, Władcę Pierścieni czy Hobbita.

Podobnie jak Marvel

Read this next