Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Możemy nie dostać The Division 3. Ubisoft podobno nie planuje trylogii

Przynajmniej na razie.

Według niepotwierdzonych doniesień, Ubisoft nie posiada planów na dalszy rozwój serii The Division i nie rozważa zmiany popularnego cyklu strzelanek w trylogię. Być może wysiłki wydawcy skupiają się na powstającym spin-offie The Division Heartland.

Informacja pochodzi z portalu Insider Gaming, którego redakcja powołuje się na własne źródła wewnątrz firmy. Jak możemy się dowiedzieć, pomimo dobrych ocen i zadowalającej sprzedaży The Division oraz The Division 2, francuski gigant nie zamierza na ten moment tworzyć kontynuacji.

Obecnie w The Division 2 trwa 10 sezon rozgrywek. Kolejna duża aktualizacja została niedawno opóźniona, ponieważ twórcy znaleźli w niej krytyczne błędy, wymagające niezwłocznej naprawy. Nie wiadomo na ten moment, kiedy łatka zostanie opublikowana.

Jednocześnie studio Red Storm Entertainment wciąż pracuje nad spin-offem serii, zatytułowanym The Division Heartland. Tytuł według planów będzie darmową grą typu PvPvE, w której maksymalnie 45 graczy będzie mogło rywalizować między sobą podczas wykonywania misji oraz zdobywania wartościowych zasobów.

Gra miała pierwotnie pojawić się w zeszłym roku, jednak została przełożona na 2023, chociaż nie podano konkretnej daty premiery. Tytuł ma pojawić się - o ile plany wydawcy od tego czasu nie uległy zmianie - na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 oraz PlayStation 4.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze