Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowe The Division Heartland opóźnione

Gra pojawi się najpóźniej w 2023 roku.

Przy okazji ujawnienia najnowszych wyników finansowych Ubisoft poinformował o opóźnieniu premiery The Division Heartland, czyli darmowej odsłony cyklu.

Według pierwotnych planów, strzelanka miała ukazać się w aktualnym roku fiskalnym, który kończy się w marcu 2022 roku. Teraz - jak pisze IGN - ujawniono, że produkcja zadebiutuje dopiero w przyszłym roku fiskalnym, a więc najpóźniej w marcu 2023 roku.

Jedynym oficjalnym materiałem z gry jest logo

Co ciekawe, w podobnym okresie do sprzedaży trafią remake Prince of Persia: Piaski Czasu i Rocksmith+. W przypadku jednak obu tytułów przedstawiciele Ubisoftu sprecyzowali, że wydadzą gry w 2022 roku kalendarzowym. Wobec The Division Heartland nie zawężono terminu daty premiery.

Strzelankę osadzono w niewielkim amerykańskim miasteczku Silver Creek. W planach dwa tryby rozgrywki - skupiający się na walce ze sztuczną inteligencją Expedition i przeznaczony dla maksymalnie 45 osób wariant Storm, który połączy starcia z SI i innymi graczami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze