Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer The Division Heartland zachęca do zapisywania się do testów

Darmowa gra w uniwersum.

Ubisoft zachęca do zapisywania się do zamkniętych testów The Division Heartland, darmowej produkcji battle royale umieszczonej w uniwersum popularnych strzelanek TPP.

Zainteresowani powinni udać się na oficjalną stronę produkcji i wybrać preferowaną platformę sprzętową. Dostępne są wszystkie opcje: PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Nadal nie znamy daty premiery, lecz więcej szczegółów na temat gry poznaliśmy kilka dni temu, gdy opis znalazł się w sklepie Ubisoftu. Najważniejszym trybem będzie Storm Mode w którym gracze zmierzą się z agresywną frakcją Sępów, jednocześnie walcząc o przetrwanie infekcji śmiertelnego wirusa.

Pojawiły się też wzmianki o dedykowanych misjach PvE pod nazwą Excursion Operations, podczas których gracze „przygotują pole bitwy”. Akcja toczy się w małym miasteczku Silver Creek, które z jakiegoś powodu stało się areną sporego konfliktu w uniwersum The Division.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze