Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekły szczegóły darmowego The Division Heartland

Przypadek?

Zapowiedziane w ubiegłym roku darmowe battle royale The Division Heartland nadal pozostaje w dużej mierze zagadką. Wczoraj, zapewne omyłkowo, pojawiła się na chwilę oficjalna strona gry. Szybko ją jednak usunięto.

Użytkownik Twittera o pseudonimie Unknown1Z1 zdążył nagrać i udostępnić zawartość witryny.

Z zamieszczonych informacji dowiadujemy się kilku ciekawych rzeczy na temat produkcji Ubisoftu. Przede wszystkim potwierdzają się wcześniejsze przecieki o Storm Mode - ma to być tryb PvPvE, w którym gracze zmierzą się z agresywną frakcją Sępów, jednocześnie walcząc o przetrwanie infekcji śmiertelnego wirusa.

Pojawiają się też wzmianki o dedykowanych misjach PvE pod nazwą Excursion Operations, podczas których gracze „przygotują pole bitwy”. Nie wiadomo, na czym miałoby to polegać, ale bezpiecznie można założyć, że chodzi o zbieranie lepszego sprzętu na potrzeby głównego trybu Storm.

Strona The Division Heartland na krótko pojawiła się w sieci, jednak wydaje się, że pełna prezentacja tytułu jest tuż za rogiem, a przygotowania do niej trwają pełną parą. Pojawienie się w grze elementów PvE może też wskazywać na to, że The Division 3 znajduje się w planie wydawniczym Ubisoftu znacznie dalej, niż życzyliby sobie tego fani.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze