Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 1 - Shang Tsung, jak odblokować postać

Jak zdobyć potężnego maga.

W Mortal Kombat 1 mamy do dyspozycji wielu wojowników, ale Shang Tsung jest w pewnym sensie wyjątkowy i nie można nim grać, jeśli nie wykonamy dodatkowych kroków. Oto co należy zrobić, aby czarnoksiężnik stał się grywalną postacią.


Jeżeli jesteście fanami serii Mortal Kombat, to postać Shang Tsunga z pewnością nie jest wam obca, a być może nawet darzycie go pewnego rodzaju sympatią (choć to złoczyńca). W Najnowszej odsłonie brutalnej serii czarnoksiężnik karmiący się duszami wrogów i zmieniający formę jest chyba nawet ciekawszą postacią, niż do tej pory.

Niestety, Shang Tsung nie jest dostępny w bazowej wersji gry. Aby móc nim grać, musimy dokonać opcjonalnego zakupu. Dodatek z Shang Tsungiem nazywa się MK1: Shang Tsung i kosztuje 36 zł na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Jeżeli przed premiera gry zdecydowaliście się na zakup edycji Premium, to wojownik również dostępny jest w ramach tego zestawu. Po dokonaniu zakupu nie trzeba robić nic więcej, a Shang Tsung znajdzie się na liście dostępnych wojowników - znajdziecie go jako pierwszą postać od lewej w dolnym rzędzie menu wyboru postaci.

Spis treści: Mortal Kombat 1 - poradnik i najlepsze porady

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mortal Kombat 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze