Skip to main content

W Mortal Kombat 1 da się już rozegrać starcie gigantów, na które gracze czekali od lat

Wyczekiwany pojedynek.

Gracze, którzy wyposażyli się w przepustkę sezonową Mortal Kombat 1, mogą już rozgrywać brutalne starcia wcielając się w Ojczyznosława (eng. The Homelander) z serialu The Boys. W grze znajdziemy już więc dwójkę bohaterów, na których pojedynek czekano od lat.

Mowa oczywiście o starciu między Ojczyznosławem i Omni-Manem. Obaj superbohaterowie (albo raczej antybohaterowie) wyróżniają się bezwględnością i nie boją się wykorzystywać swoich mocy do siania zniszczenia, dlatego fanowskie materiały wideo, w których stają naprzeciw siebie, cieszyły się sporą popularnością.

Zgodnie z oczekiwaniami, w sieci zaroiło się screenów i nagrań, w których potężny wąsacz masakruje Ojczyznosława na różne - mniej lub bardziej krwawe - sposoby. „Fani [serialu - dop. red.] Invincible czekali na ten moment bardzo długo” - pisze jeden z graczy, umieszczając w serwisie X scene masakrowania gwiazdy The Boys przy użyciu Fatality.

Spora liczba polubień i komentarzy pod nagraniem wydaje się potwierdzać, że podobnie zniecierpliwionych fanów było wielu. Oczywiście odpowiednio reagują także fani Ojczyznosława, publikując w odwecie własne nagrania, w których rola masakratora i ofiary się odwróciła. Nie brakuje w nich laserów i butelek z mlekiem.

Jest też bardziej humorystyczne podejście, ukazujące rzekomo „kanoniczną” wersję walki Ojczyznosława z Omni-Mana. Zdaniem fanów komiksów, potężny Viltrumita nie dałby rywalowi nawet sekundy na reakcję. Na szczęście w grze możemy liczyć na bardziej sprawiedliwy pojedynek.

Ojczyznosław to przedostatni bohater, który trafi do Mortal Kombat 1 w ramach pakietu Kombat Pack 1. Na razie dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy przepustki, ale już 11 czerwca będziemy mogli odblokować go z wewnętrznego sklepu gry.

Zobacz także