Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat 1 - jak odblokować postacie Kameo

Jak zdobyć dodatkowe postacie wsparcia.

Jedną z największych nowości Mortal Kombat 1 jest system Kameo, jednak nie wszystkie postacie wsparcia są dostępne od początku przygody. Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące warunków ich odblokowania.


System Kameo pozwala nam wybrać dodatkową postać, która będzie nas wspierać podczas walki, choć nie jest to typowy system tag znany z innych bijatyk. Postacie Kameo dysponują tylko kilkoma ruchami specjalnymi oraz mogą wykonywać własne Fatality, jednak stanowią wyłącznie dodatek do arsenału ruchów naszego głównego wojownika.

Kilka postaci Kameo jest zablokowanych, a możliwość wykorzystania ich w walce zyskamy poprzez zdobywanie kolejnych poziomów profilu gracza. W tym celu wystarczy toczyć walki w trybie single lub multiplayer oraz pokonywać kolejnych wrogów. Z czasem nasz poziom profilu będzie rósł, a my odblokujemy nowe postacie Kameo. Oto ich lista:

  • Scorpion: osiągnij 5 poziom profilu;
  • Sub-Zero: osiągnij 10 poziom profilu;
  • Kung Lao: osiągnij 15 poziom profilu;
  • Shujinko: osiągnij 20 poziom profilu;
  • Motaro: osiągnij 25 poziom profilu.

Poziom profilu możemy w każdej chwili sprawdzić z poziomu menu głównego. Symbolizuje go liczba wyświetlana na lewo od naszej nazwy gracza - w lewym górnym rogu ekranu.

UWAGA: Wszystkie postacie Kameo możemy odblokować też za prawdziwe pieniądze. W cyfrowych sklepach na każdej z platform znajdziemy DLC o nazwie MK1: Kameo Unlock Pack. Dodatek kosztuje aż 89 zł, jednak pozwala pominąć zdobywanie kolejnych poziomów profilu w celu odblokowania wymienionych wyżej postaci.

Spis treści: Mortal Kombat 1 - poradnik i najlepsze porady

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mortal Kombat 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze