Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mod zmienia Stardew Valley w battle royale

W wersji na PC.

Battle Royalley to modyfikacja, która zmienia zasady rozgrywki Stardew Valley (produkcji, w której zajmujemy się własną farmą) w battle royale. Mod można pobrać wyłącznie dla wersji PC, z oficjalnej strony.

Tak jak w Fortnite, PUBG oraz innych tytułach opartych na znanej formule, wielu graczy walczy o przetrwanie w zmniejszającym się stopniowo obszarze, szukając broni i przydatnych przedmiotów. Wygrywa ostatni pozostały na polu walki zawodnik.

„W skrzyniach na mapie można znaleźć miecze, proce, bomby, przedmioty leczące, konie, a nawet kapelusze. Ścinaj drzewa i buduj płoty, by używać ich jako osłony. Chowaj się za drzewami i krzakami, by zaskoczyć przeciwnika” - napisał autor moda.

Prowadzący rozgrywkę - host serwera - może ustalić miejsce odrodzeń, a także punkty, w których pojawią się skrzynie. Wpływa też na sposób pomniejszania się obszaru gry i liczbę graczy.

Stardew Valley powstało jako gra jednoosobowa, ale w grudniu ubiegłego roku uzupełniono produkcję o darmowy tryb multiplayer.

„Idealne połączenie prostoty i niesamowitej głębi zawartości. Do tego czysty relaks i przyjemna rozgrywka na wiele godzin” - napisaliśmy w naszej recenzji Stardew Valley.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze