Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stardew Valley - jak sprzedawać przedmioty

Gdzie umieścić zebrane warzywa i owoce by je sprzedać.

Uprawa w Stardew Valley to jedno, lecz musisz także wiedzieć co potem zrobić z zebranymi warzywami, owocami i produktami odzwierzęcymi, by na nich zarobić. Z tej strony dowiesz się jak sprzedawać przedmioty.


Na tej stronie:


Jak sprzedać przedmioty

Najprostszym sposobem na sprzedaż jakichkolwiek przedmiotów jest wrzucenie ich do skrzyni (1) znajdującej się przy twoim domu. Po prostu zbliż się do niej, a następnie zaznacz przedmioty przy pomocy cyfr (LT i RT oraz L2 i R2 dla wersji konsolowych) i wrzuć do środka przedmioty. Musisz jednak poczekać na zapłatę - do czego wrócimy za moment.

Jeśli z kolei na przykład łowisz ryby, możesz je natychmiast sprzedać, bez powrotu na działkę. W tym celu wejdź do chaty rybaka (2) i wejdź w interakcję ze znajdującą się za ladą postacią (3).

Potem po prostu wskaż przedmiot, który chcesz sprzedać (4) i na niego kliknij. Otrzymasz natychmiast złoto i zwolnisz cenne miejsce w ekwipunku.


Kiedy otrzymam zapłatę

Jeśli sprzedałeś przedmioty wrzucając je do skrzyni, zapłatę za nie otrzymasz następnego dnia. Połóż się po prostu spać, a przed rozpoczęciem nowego dnia przywita cię ekran z podsumowaniem zarobków (5) za poszczególne rzeczy.

Zawsze przed końcem dnia wrzucaj do skrzyni wszelkie przedmioty, które chcesz sprzedać - w ten sposób otrzymasz złoto zaraz na początku kolejnego dnia. Pamiętaj, że możesz tam sprzedać dowolną rzecz - nawet drewno (Wood), kamienie (Stone) czy zebrane w kopalni przedmioty.

Spis treści: Stardew Valley - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Stardew Valley - kopalnia: jak wejść, poziomy

Komentarze

More On Stardew Valley

Najnowsze artykuły