Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Stardew Valley - plecak: jak zwiększyć ekwipunek

Powiększanie pojemności plecaka, jak odblokować 24 i 36 slotów.

Początkowy plecak w Stardew Valley jest mocno ograniczony - pomieści wyłącznie 12 przedmiotów. Na szczęście masz możliwość jego rozbudowy niemal od początku rozgrywki. Z tej strony dowiesz się jak go powiększyć i ile będzie cię to kosztowało.

Na początku rozgrywki twój plecak liczy zaledwie 12 slotów na przedmioty (1), z czego spora część zajęta jest domyślnie przez narzędzia.

By go zwiększyć, udaj się do sklepu Pierre'a (2), a następnie podejdź do plecaka (3) leżącego na ladzie. Wejdź z nim w interakcję, by otworzyć okno zakupu. Jeśli masz 2,000 złota, będziesz mógł zaakceptować transakcję.

W tym momencie twój plecak powiększy się o 12 gniazd - będzie ich miał teraz 24. 12 będzie widoczne na ekranie, do reszty otrzymasz dostęp po otwarciu menu za pomocą klawisza Esc (Menu i Options w przypadku konsol Xbox i PlayStation).

Oprócz tego możesz zakupić jeszcze jeden plecak. Odblokowuje się on po poprzednim zakupie, kosztuje aż 10,000 złota, ale pozwala na zwiększenie plecaka o kolejne 12 slotów. Po jego zakupie twój ekwipunek pomieści więc 36 przedmiotów.

Spis treści: Stardew Valley - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Stardew Valley - narzędzia: jak ulepszać, poziomy

Komentarze

More On Stardew Valley

Najnowsze artykuły