Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Misja w Dubaju w nowym materiale z Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Film z wersji PC.

Podczas konferencji PC Gaming Show zaprezentowano nowe fragmenty rozgrywki z Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Gameplay pochodzi z komputerowej wersji gry, z pierwszej misji w Dubaju.

Akcja gry osadzona jest po wydarzeniach z Buntu Ludzkości i po katastrofie, w trakcie której ludzie z cybernetycznymi implantami zostali zdalnie zmuszeni do zaatakowania innych. Konflikt między zwykłymi obywatelami a „ulepszonymi” to główny motyw opowieści.

Jensen współpracuje z Interpolem, ścigając terrorystów. Odwiedzimy różne miejsca na całym świecie, w tym Pragę. Nasza postać nie do końca ufa swoim mocodawcom i przekazuje sekrety grupie znanej jako Juggernaut Collective.

Ponownie będziemy mogli zdecydować się na ciche przekradanie za plecami wrogów lub na otwartą walkę z wykorzystaniem zaawansowanego uzbrojenia. Sztuczna inteligencja ma być bardziej rozbudowana, uniemożliwiając proste eliminowanie przeciwników.

Deweloperzy zadbali też o wprowadzenie nowych broni i gadżetów. Gracze otrzymają więcej możliwości ogłuszania wrogów, pojawią się także dodatkowe narzędzia dla miłośników agresywnej gry.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zadebiutuje 23 sierpnia na PC, PS4 i Xbox one.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze