Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Metro: Last Light w limitowanej edycji przed premierą

W pakiecie dodatkowy tryb gry i uzbrojenie.

Wszyscy zamawiający przed premierą Metro: Last Light otrzymają szereg dodatków - informuje polski dystrybutor gry, firma Cenega. Oferta obejmuje zarówno wersje PC, jak i edycje na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Wraz z Metro: Last Light gracze otrzymają zmodyfikowany karabin szturmowy AKS-74U z kompletem wojskowej amunicji, pełniącej też funkcję waluty w uniwersum gry. Dodatkowy bonus to dostęp do „trybu stalkera” z wyśrubowanym poziomem trudności.

Osobna oferta dotyczy posiadaczy konsol PlayStation 3. Od 18 grudnia zamawiający edycję limitowaną gry w serwisie Sony PlayStation Network otrzymają dodatkowo skórkę dla PlayStation Network (w momencie złożenia zamówienia) oraz cyfrową edycję strzelanki Homefront (w dniu premiery gry).

Metro: Last Light ukaże się w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru (napisy) na wszystkich platformach sprzętowych. Premierą zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Najnowsza gra studia 4A Games to kontynuacja gry Metro 2033, która została wydana dwa lata temu. Gracz wciela się w jednego z ocalałych po nuklearnej katastrofie. Śmiałkowie żyją w ruinach postapokaliptycznej Moskwy, w tunelach metra. Poszczególne stacje uformowały rywalizujące frakcje. Jedyną nadzieją jest Artem, postać prowadzona przez gracza.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze