Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Metal Gear Online dostępne na PC w pełnej wersji

Zakończono testy beta.

Sieciowy komponent Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain jest już dostępny w pełnej wersji na Steamie, dla wszystkich posiadaczy gry.

Wesoła gromadka

Tym samym zakończono testy wczesnej wersji Metal Gear Online. Nie obeszło się bez problemów, a wersję beta na kilka godzin wyłączono, by poradzić sobie z błędem z wirtualną walutą.

„Nie oznacza to, że zakończyliśmy prace, wprost przeciwnie” - napisano w komunikacie na Steamie. „Tak jak i w przypadku konsolowego MGO, zamierzamy wprowadzać aktualizacje wrażeń i zawartości.”

Uczestnicy bety w ramach podziękowań za udział w testach otrzymają 3 tysiące punktów Gear Points, pomocnych przy modyfikacji wyglądu prowadzonej postaci.

Metal Gear Online na konsolach ukazało się 6 października ubiegłego roku, miesiąc po premierze The Phantom Pain. Tryb wieloosobowy był jednak krytykowany za szereg kontrowersyjnych rozwiązań, takich jak brak serwerów dedykowanych czy nawet migracji hosta.

„Przy odpowiedniej platformie i produkcji, każdy fan może zostać graczem sieciowym” - zapewnia Konami na Steamie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze