Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marvel's Avengers to gra akcji z kooperacją dla czterech osób - sugeruje nieoficjalny opis

Produkcja zaoferuje „filmową opowieść”.

Marvel's Avengers, a więc produkcja z Iron-Manem, Kapitanem Ameryką i innymi superbohaterami od Square Enix, to gra akcji z trybem kooperacji - wynika z nieoficjalnych informacji na temat projektu.

Tytuł zostanie zaprezentowany podczas E3 Coliseum, czyli wydarzeniu towarzyszącemu tegorocznym targom w Los Angeles. Na stronie internetowej przedsięwzięcia pojawił się - już usunięty - krótki opis dzieła studia Crystal Dynamics.

„To ostateczna produkcja o Avengersach: epicka gra action-adventure, która łączy filmową opowieść z rozgrywką dla pojedynczego gracza oraz kooperacją” - napisano o przygotowywanym projekcie.

„Użytkownicy połączą siły z maksymalnie czterema osobami, opanują do mistrzostwa swoje wyjątkowe umiejętności, dostosują herosów do własnego stylu zabawy i połączą moce, by bronić regularnie rozwijany świat przed ciągłym zagrożeniem” - czytamy.

Nadal oczywiście nie wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądała rozgrywka, ale opis sugeruje, że produkcja położy nacisk na kooperację. Wzmianka o „regularnie rozwijanym świecie” wskazuje też, że tytuł zaoferuje elementy znane z The Division lub Destiny.

Marvel's Avengers (znane początkowo jako The Avengers Project) ujawniono w styczniu 2017 roku. Wówczas opublikowano zwiastun z przedmiotami kojarzonymi z grupą Mścicieli - młotem, tarczą, okularami i rękawicą.

Od momentu pierwszej zapowiedzi nie przedstawiono jednak wielu konkretnych informacji na temat produkcji. Wiadomo jedynie, że nad grą pracują twórcy nowej wersji Tomb Raider z Crystal Dynamics, wspomagani przez ekipę Eidos Montreal. Pierwszy pokaz odbędzie się 11 czerwca na konferencji Square Enix przed E3.

Źródło: PC Gamer

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze