Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 1 - Wszystkiego najlepszego: parowiec, broń, zamach

Rozdział 14, gdzie pozbywamy się celu na statku.

Po uratowaniu Salieriego w rozdziale Bon Appetit, don postanawia odgryźć się Morellemu pozbywając się jego politycznego stronnika o nazwisku Ghillotti. Zacznij od skierowania się na naradę, gdzie poznasz szczegóły swojej misji.

Następnie skieruj się do portu z parowcem. Po wejściu na jego teren udaj się do budynku z lewej, gdzie czeka Sam (1).

Po rozmowie z nim wejdź do budynku i skieruj się do toalety (2), gdzie znajdziesz nieprzytomnego członka załogi, od którego weź strój, po czym udaj się na pokład parowca.

Po rozpoczęciu rejsu zostaniesz zaczepiony przez mężczyznę z załogi, który powie, że skądś kojarzy twarz bohatera. Zignoruj go chwilowo i odnajdź innego majtka myjącego szyby (3).

Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że poszukiwany człowiek przebywa w kotłowni. Zejdź na najniższy pokład i skieruj się do wskazanego pomieszczenia, gdzie znajdziesz przekupionego członka załogi (4).

Po rozmowie weź leżące na stole klucze i wróć na wyższy pokład. Zostaniesz zaatakowany przez mężczyznę (5), którego spotkałeś wcześniej. Rozpraw się z nim w walce wręcz i udaj się do toalety, gdzie znajdziesz rewolwer.

Opuść pomieszczenie i wejdź na najwyższy pokład. Skieruj się w stronę dziobu i ukryj się za osłoną (6).

Po chwili Ghillotti rozpocznie swoje przemówienie. Poczekaj, aż w jego trakcie zostaną wystrzelone fajerwerki (7). Kiedy do tego dojdzie namierz mówcę (8) i wyeliminuj go. Postaraj się też szybko rozprawić z jego ochroniarzami (9).

Następnie odwróć się i zacznij kierować się w stronę rufy, gdzie znajdują się schody prowadzące na niższy pokład. Po drodze przygotuj się na odparcie grupy przeciwników. Po zejściu na dół zacznij biec w stronę kolejnych schodów, prowadzących na dół. Uważaj, bo po drodze będzie sporo przeciwników (10).

Przebijaj się przez kolejne grupy, aż dotrzesz na prawą burtę. Załatw ostatni oddział (11) rywali, po czym podejdź do barierki (12), przez którą przeskoczysz na łódź z Pauliem i Samem.

Następnie: Mafia 1 - Ty szczęściarzu: bomba, motor, port

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - Bon appetit: restauracja, ochrona dona

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On Mafia: Definitive Edition

Najnowsze artykuły