Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - rozbiórka przedmiotów, dismantle

Jak rozkładać przedmioty na części.

By pozbyć się niechcianych przedmiotów w Lost Ark możesz wykorzystać handlarzy. Chętnie odkupią oni od ciebie sprzęt za niewielką sumę srebra. Możesz jednak wykorzystać mechanikę rozbiórki przedmiotów.

Mechanika dismantle, gdyż tak się nazywa wspomniana rozbiórka przedmiotów, dostępna jest z każdego miejsca gry. Wystarczy otworzyć ekwipunek za pomocą klawisza I, a następnie wcisnąć przycisk Dismantle (1).

Jeśli klikniesz prawym przyciskiem na niechciany przedmiot, zostanie on dodany do sprzętu do rozbiórki (2). Gdy będziesz gotowy, wciśnij po prostu przycisk Dismantle (3), a następnie potwierdź wybór w małym okienku.

Po krótkiej chwili otrzymasz przedmioty z rozbiórki (4). W większości przypadków będą to mało wartościowe rzeczy, które sprzedasz za niewielką sumkę u handlarzy, jednak każda rozbiórka daje szansę na zdobycie wartościowych przedmiotów - szczególnie, gdy rozbierasz ekwipunek wyższej rangi.

Z tego powodu, że masz szansę na zdobycie cennych przedmiotów po rozbiórce, mechanikę tę warto wykorzystywać zamiast sprzedaży. Dodatkowo, możesz z niej korzystać w dowolnym miejscu - nawet w podziemiach. Nie ma konieczności powrotu do miasta i szukania handlarza.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - handlarze: jak kupować i sprzedawać przedmioty

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lost Ark

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze