Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - hunting: polowanie na zwierzęta

Jak polować i zdobywać skóry i mięsa zwierząt.

Hunting to jedna ze zdolności zbierackich w Lost Ark. Za jej pomocą zapolujesz na dziką zwierzynę, by otrzymać mięsa, skóry i inne przydatne części ciała - które potem wykorzystasz w dalszym rzemiośle, rozwoju postaci i rozbudowie twierdzy.

By rozpocząć polowania potrzebujesz stosownej umiejętności z grupy trade skills, którą odblokujesz za wykonywanie zadań. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zajrzyj na stronę trade skills: rodzaje, jak odblokować gdzie szczegółowo opisujemy cały proces.

Po odblokowaniu musisz udać się do dowolnego kupca kategorii trade skill tools merchant (1), by nabyć odpowiednie narzędzie.

Wejdź z nim w interakcję, a następnie zakup Novice Hunting Tool (2). Potem wejdź do ekwipunku i kliknij prawym przyciskiem na zakupiony przedmioty, by wyposażyć w niego postać.

Wciśnij teraz klawisz B, by zmienić pasek umiejętności, a następnie aktywuj Search (3) za pomocą klawisza W. Dzięki temu, jeśli w twoim pobliżu pojawi się zwierzyna łowna, zostanie ona oznaczona.

Na tego typu zwierzęciu pojawi się celownik (4). Jeśli na nie natrafisz, aktywuj zdolność Throw (5), którą domyślnie masz pod Q, a następnie wyceluj i rzuć w zwierzaka. Jeśli go trafisz, zostanie zabity, a ty będziesz mógł do niego podejść i rozebrać zdobycz.

W ten sposób pozyskasz skóry, mięsa i inne cenne części ciała wykorzystywane w rzemiośle. Możesz także natrafisz na rzadkie ślady, które pozwolą ci zapolować na cenniejszą zwierzynę. Wraz z rozwojem tej zdolności - który odbywa się po każdym polowaniu - będziesz polował na cenniejsze zwierzęta i zdobywał bardziej wartościowe przedmioty.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - excavating: relic, jak znaleźć relikwię

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lost Ark

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze