Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Little Nightmares 2 - Rozdział 4: Wyblakłe miasto - telewizory, pilot

Przejście przez kolejną część metropolii.

Po przejściu przez pierwszą część Wyblakłego miasta dotrzesz do fragmentu związanego z telewizorami. Zasada ich działania jest prosta - wchodzisz w jeden odbiornik i wychodzisz w innym, który jest uruchomiony. Po znalezieniu się na piętrze budynku wejdź w interakcję z telewizorem (1) z lewej.

Trafisz do lokacji na zewnątrz. Skorzystaj z korby (2), żeby przenieść telewizor (3) nad półkę z prawej. Otwórz drzwi z lewej, wróć do poprzedniego pomieszczenia i ponownie wejdź w telewizor, dzięki czemu znajdziesz się po drugiej stronie przepaści.

Wejdź na górę po drabinie i cały czas kieruj się w prawo, po drodze przeskakując nad przepaścią, korzystając z haka. W kolejnym pomieszczeniu zejdź po drabinie na dół. Podnieś pilota (4) i uruchom nim telewizor (5) na dole. Dotknij go, a przeniesiesz się do odbiornika (6) na górze.

Po znalezieniu się na górze przejdź w prawo i zeskocz na dół, (będziesz mógł odkryć sekret - czapkę #1), po czym przejdź w prawo przez mały otwór.

W kolejnym pomieszczeniu przeciągnij wózek (7) pod drzwi (8), po czym uruchom telewizor (9) pilotem i przejdź przez niego, żeby wrócić do poprzedniej lokacji. Przeskocz nad dołem, skieruj się w prawo, a potem po wózku przeskocz na prawo od drzwi i skorzystaj z wieszaka, żeby dostać się do kolejnego budynku (przy okazji możesz tu zdobyć sekret - widmowe szczątki #4).

Idź w prawo - dotrzesz do mieszkania z kobietą zapatrzoną w telewizor. Przejdź za jej plecami do kuchni i zlokalizuj odbiornik za oknem. Włącz go pilotem, po czym udaj się w lewo, wyłącz grający telewizor (10) i ukryj się w narożniku (11) przed kobietą (12), która skieruj się do drugiego odbiornika. Włącz pierwszy telewizor i dotknij go, dzięki czemu znajdziesz się za oknem.

Przejdź po kładce w prawo, po czym wejdź na górę po drabinie. Skieruj się w lewo i wejdź na podwyższenie z mężczyzną. Uruchom telewizor (13) z prawej, ukryj się za filarem i wyłącz drugi (14), co spowoduje, że mężczyzna zleci w przepaść. Włącz odbiornik z lewej i przejdź przez niego do tego z prawej strony.

Zacznij kierować się w prawo przechodząc przez kolejne pomieszczenia, korzystając z wieszaka oraz mijając osoby na dachu (nie trzeba się ich bać). Na końcu wskocz do dziury, dzięki czemu trafisz do pokoju.

Przejdź przez okno (15) z prawej i zrzuć na dół telewizor. Wróć do pokoju i uruchom odbiornik (16), po czym przejdź przez niego, dzięki czemu trafisz do następnej lokacji.

Przejdź korytarzem w prawo i pociągnij dwie deski przy drzwiach. Kiedy do pokoju wejdzie przeciwnik (17) zacznij szybko biec w lewo. Wskocz do wnęki z dźwignią (18) i pociągnij ją, co spowoduje naelektryzowanie wody i zabicie rywala.

Przejdź w prawo, a dotrzesz do szybu windy. Wskocz do otworu z prawej i skocz kilka razy na śmieciach, dzięki czemu spadniesz piętro niżej. Przesuń worek (19) w prawo i użyj dźwigni (20). Wejdź do windy, uruchom telewizor (21), a następnie pociągnij za dźwignię (22).

Po wjechaniu na górę ponownie pociągnij za dźwignię, dzięki czemu winda zacznie jechać na dół. Przejdź wtedy przez telewizor, a po znalezieniu się na korytarzu wejdź do szybu i zeskocz na dach windy. Po chwili będziesz mijał piętro (23), na które wyjdź.

Skieruj się w prawo korytarza, przeciągnij pudło i przejdź przez otwór, dzięki czemu znajdziesz się w łazience.

Następnie: Little Nightmares 2 - Rozdział 4: Wyblakłe miasto - sklep, ucieczka, walka

Spis treści: Little Nightmares 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Little Nightmares 2 - Rozdział 4: Wyblakłe miasto - budynki

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze