Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Czerwona Lisica: walka z bossem

Jak pokonać Czerwoną Lisicę.

Czerwona Lisica to kolejna postać niezależna w Lies of P, która jest również opcjonalnym bossem. Znajdziesz ją w Klasztorze Arche.


Na tej stronie:


Czy dać dukatowy owoc Czerwonej Lisicy

Czerwona Lisica, podobnie jak Czarny Kot, jest opcjonalnym bossem - pod warunkiem, że Czarny Kot przeżył spotkanie z tobą. Lisica poprosi cię wtedy o dukatowy owoc. Podaruj jej go, by ominąć walkę i przejść dalej. Jeśli jednak Czarny Kot nie żyje lub odmówisz podarowania owocu, Lisica cię zaatakuje.

Podobnie jak w przypadku Czarnego Kota, otrzymasz Maskę Czerwonej Lisicy niezależnie od wyboru, więc walka nie jest tu wymagana.


Jak Pokonać Czerwoną Lisicę

Lisica walczy przy pomocy zakrzywionej szabli. Podobnie jak w przypadku jej brata, nie jest ona zbyt wymagającym przeciwnikiem. Dość łatwo wytrącić ją z równowagi silnymi atakami. Dodatkowo, jak większość humanoidalnych bossów, Lisica również może zostać zaatakowana przez wyprowadzenie śmiertelnego ciosu w plecy. Skup się na odbijaniu lub unikaniu ataków, i wyprowadzaj ciosy pomiędzy seriami.

Jedynym atakiem, na który musisz zwrócić uwagę jest atak furii. Lisica wykonuje atak z obrotu po czym powtarza ruch jeszcze 5 razy. Odbiegnij, lub jeśli czujesz się pewnie, używaj gardy doskonałej, by odbijać ciosy.


Nagrodami za pokonanie Czerwonej Lisicy są:

  • Maska Czerwonej Lisicy
  • 3 315 ergo.

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Czarny Kot - walka z bossem

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze