Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Ruch Oporu

Odnajdź wszystkie sekrety w rozdziale 7.

Aby zebrać wszystkie minizestawy i czerwony klocek rozpocznij ten etap w trybie gry swobodnej. Warto wcześniej odblokować postacie, które mogą się przydać w przypadku docierania do niektórych sekretów. Chodzi np. postać mogącą niszczyć pęknięte klocki (np. Hurid-327 do kupienia w menu postaci - drugi rząd od dołu, prawa strona).

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Baza Ruchu Oporu

Minizestaw #1 - w pierwszej lokacji zejdź na dół i mieczem świetlnym zniszcz ściankę obiektu z lewej (obrazek powyżej).


Minizestaw #2 - aby zdobyć drugi sekret musisz odbudować trzy droidy. Części do pierwszego znajdziesz po użyciu haka na uchwycie z lewej (obrazek powyżej). Drugi jest w korytarzu za hangarem. Po wejściu do holu użyj terminala z lewej, a wylecą z niego elementy do zbudowania droida. Trzeciego znajdziesz nieco dalej w lokacji z żołnierzami. Klocki do jego zbudowania są w skrzyni na lewo od trzyosobowego oddziału.


Minizestaw #3 - po otworzeniu, przy użyciu panelu, drzwi do pomieszczenia z lewej (obrazek powyżej). Po wypuszczeniu żołnierzy użyj mocy na środkowym kontenerze, a zdobędziesz części do stworzenia minizestawu.


Minizestaw #4 - z prawej części hangaru znajdziesz minizestaw oparty o ścianę, który jest zamrożony w bryle lodu (obrazek powyżej). Stop go przy pomocy np. Volzanga Li-Thrulla (do kupienia w menu wyboru postaci - trzeci od lewej w drugim rzędzie od dołu).


Minizestaw #5 - w pomieszczeniu, gdzie BB-8 ma przesłać dane do dużego komputera na środku sali. Zanim to uczynisz udaj się w prawy górny narożnik, gdzie spotkasz pracownika pijącego kawę. Użyj BB-8 na generatorze w narożniku na górze (obrazek powyżej), a po chwili z lewej strony pojawi się znajdźka.


Hangar Ruchu Oporu

Czerwony klocek - wjedź na górę windą z prawej, po czym podejdź do pękniętej ściany (obrazek powyżej) i zniszcz ją np. Huridem-327. Odblokujesz w ten sposób przejście dla BB-8. Skorzystaj z niego, a trafisz prosto do lokacji z czerwonym klockiem.


Minizestaw #6 - wjedź na górę windą z prawej strony. Przy niebieskim ekranie zniszcz kilka obiektów, a z klocków stwórz generator, który uruchom BB-8 (obrazek powyżej). Z powstałych klocków złóż minizestaw.


Minizestaw #7 - w hangarze skieruj się w prawo. Zobaczysz niebieską barierę, którą dezaktywuj przy pomocy C-3PO używając komputera na prawo od niej. Po uwolnieniu żołnierzy zniszcz duży zielony kontener, w którym znajdziesz minizestaw.


Minizestaw #8 - twoim celem jest zbudowanie trzech myśliwców. Klocki do pierwszego znajdziesz w tym samym pomieszczeniu, co minizestaw #7. Części do drugiego znajdziesz w pomieszczeniu na lewo od obecnego. Aby zdobyć elementy do trzeciego przejdź na lewą stronę lokacji i zniszcz obiekty w pierwszym napotkanym pomieszczeniu.


Minizestaw #9 - w pomieszczeniu na prawo od minizestawu #7. Podejdź do przeciwległej ściany i użyj mocy, aby stworzyć obrazek.


Minizestaw #10 - w lewej części hangaru, po tym jak wejdziesz na piętro korzystając z dwóch ścian. Skieruj się w prawo, zniszcz obiekty blokujące przejście, a potem rzuć drążek w miejsce na ścianie (obrazek powyżej). Dzięki temu będziesz mógł doskoczyć do minizestawu.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Sabotaż Starkillera

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze