Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Kłopoty nad Taul

Zobacz, gdzie odnaleźć wszystkie sekrety w misji pobocznej.

Aby zebrać wszystkie minizestawy i czerwony klocek rozpocznij ten etap dodatkowy w trybie gry swobodnej. Warto wcześniej odblokować postacie, które mogą się przydać w przypadku docierania do niektórych sekretów. Chodzi np. o postać potrafiącą niszczyć pęknięte ściany (np. Hurid-327 do kupienia w menu postaci - drugi rząd od dołu, prawa strona).

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Wnętrze korwety

Minizestaw #1 - po zakończeniu pojedynku strzeleckiego rzuć bombą w srebrne klocki z lewej (obrazek powyżej), po czym zniszcz pudła i poskładaj z nich minizestaw.


Minizestaw #2 - musisz zniszczyć cztery roboty kręcące się po statku. Pierwszego z nich spotkasz zaraz po zakończeniu strzelaniny (obrazek powyżej). Drugiego znajdziesz na korytarzu po ugaszeniu pożaru. Kolejny lata w powietrzu z prawej przed mostkiem kapitańskim. Czwartego znajdziesz na mostku nieco w głębi pomieszczenia.


Minizestaw #3 - po dojściu do lokacji za korytarzem, gdzie miała miejsce strzelanina. Użyj panelu z lewej, a odkryjesz drabinę prowadzącą do nowych lokacji. Zejdź po niej na dół. Po znalezieniu się w niej skieruj się w lewo i użyj mocy na automacie (obrazek powyżej) przy ścianie.


Czerwony klocek - w tej samej lokacji, co minizestaw #3 - przejdź jakimś robotem do końca w lewo (obrazek powyżej).


Minizestaw #4 - w tej samej lokacji, co minizestaw #3 - uderz w elementy na ścianie na lewo od wejścia (obrazek powyżej).


Minizestaw #5 - opuść lokację z poprzednimi zestawami. Po powrocie na główny pokład ponownie skorzystaj z drabiny, ale tym razem wejdź po niej na górę. Usiądź za sterami działka z prawej i strąć 5 latających obiektów.


Minizestaw #6 - na prawo od minizestawu #5, spal lód przy pomocy miotacza ognia.


Minizestaw #7 - na początku palącego się korytarza znajdziesz panel. Użyj na nim robota i wejdź do pomieszczenia (obrazek powyżej).


Minizestaw #8 - w trakcie drugiej strzelaniny ostrzelaj Phasmą złoty klocek na końcu korytarza (obrazek powyżej).


Minizestaw #9 - po zakończeniu drugiej strzelaniny zejdź na dół ekranu i zniszcz pękniętą ścianę z lewej (obrazek powyżej).


Minizestaw #10 - lata z lewej strony na górze, przed wejściem na mostek kapitański (obrazek powyżej). Aby go zdobyć stań na początku korytarza z lewej i użyj na nim mocy.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Ottegański szturm

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

Read this next