Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Karmazynowy korsarz

Zobacz, gdzie szukać sekretów na lądowisku wypełnionym szturmowcami.

Aby zebrać wszystkie minizestawy i czerwony klocek rozpocznij ten etap dodatkowy w trybie gry swobodnej. Tylko w ten sposób otrzymasz dostęp do postaci, dzięki którym uda ci się dotrzeć do wszystkich sekretów w tej misji.

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Lądowisko

Minizestaw #1 - na początku etapu udaj skieruj się w lewo i ostrzelaj złotem klocki na górze (obrazek powyżej). Z tych, które wypadną, stwórz minizestaw.


Minizestaw #2 - użyj haka na żółtych drzwiach statku stojącego na starcie misji (obrazek powyżej).


Minizestaw #3 - użyj mocy na lewym silniku statku (obrazek powyżej) na początku etapu.


Minizestaw #4 - aby zdobyć ten minizestaw musisz pozbyć się trzech jaszczurek. Pierwszą znajdziesz za lewym silnikiem statku (obrazek powyżej) na początku etapu. Drugą znajdziesz przy schodach prowadzących do budynku na górze, na prawo od prądu. Ostatnia znajduje się na podwyższeniu do którego trafisz po tym, jak przejdziesz małą postacią przez małe przejście na moście z lewej (z prawej jest przepaść i ostrzeliwujący cię żołnierze). Po dostaniu się na górę zejdź w dół ekranu.


Minizestaw #5 - po dotarciu do placu z prądem z prawej strony. Zniszcz mechanizm na środku lokacji, a z klocków stwórz drugi z lewej strony (obrazek powyżej).


Minizestaw #6 - po dezaktywacji czerwonego przejścia na górze schodów wejdź do pomieszczenia i skorzystaj z terminala z lewej (obrazek powyżej). W ten sposób odblokujesz klocki do stworzenia kolejnego minizestawu.


Minizestaw #7 - po przejściu przez pomieszczenie trafisz na most. Na jego środku, nieco w oddali, znajduje się wentylator, na którym użyj mocy (obrazek powyżej).


Minizestaw #8 - po tym, jak zniszczysz fragment planszy z lewej i po chwili pojawi się robot. Skorzystaj z niego, aby przy pomocy haka dostać się na górę, po czym wyrusz w dół ekranu, a potem w lewo, gdzie ponownie użyj haka na uchwycie (obrazek powyżej).


Czerwony klocek - po tym, jak przejdziesz na drugą stronę przepaści, w miejscu, z którego masz zbudować most dla kompanów z lewej. Zamiast tworzyć przełącznik do wywołania robotów z lewej, stwórz przełącznik z prawej (obrazek powyżej), który otworzy pomieszczenie przed tobą. Wejdź do niego i zniszcz robota, a otrzymasz czerwony klocek.


Minizestaw #9 - w miejscu walki z grupami szturmowców udaj się do prawego, dolnego narożnika areny. Wejdź na wąską kładkę i idź cały czas przed siebie, aż dotrzesz do minizestawu (obrazek powyżej).


Minizestaw #10 - na miejscu walki ze szturmowcami. Po rozbiciu transportera wskocz na podwyższenia i użyj mocy na platformie z minizestawem w lewym górnym rogu (obrazek powyżej).


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Kłopoty nad Taul

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze