Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Sabotaż Starkillera

Sprawdź, gdzie szukać sekretów w rozdziale 8.

W celu zdobycia wszystkich sekretów, a zatem minizestawów i czerwonego klocka, rozpocznij ten etap w trybie gry swobodnej. Warto wcześniej odblokować postacie, które mogą się przydać w przypadku docierania do niektórych sekretów. Chodzi np. o admirała Ackbara dostępnego po ukończeniu zadania dodatkowego Poe na ratunek. Oprócz niego w tym zadaniu przyda się postać z miotaczem ognia (np. Volzang Li Thrull do kupienia w menu postaci - drugi rząd od dołu, trzeci od lewej).

Poniżej znajdują się sposoby zdobycia wszystkich 10 minizestawów, które znajdziesz na tym etapie. Zebranie wszystkich umożliwi odblokowanie nowego pojazdu. Dodatkowo na każdym z etapów znajdziesz jednego czerwonego klocka, które możesz następnie wykupić i odblokowywać w ten sposób dodatki i oszustwa (np. mnożniki zbieranych monet).

Sokoły latają za nisko

Minizestaw #1 - w celu zdobycia tej znajdźki musisz zniszczyć pięć latających droidów obronnych, które spotkasz w pierwszej części misji. Dwa z nich zaatakują cię już na początku zadania.


Minizestaw #2 - z lewej strony od startu znajdziesz kilka elementów. Zniszcz je i z klocków zbuduj skaczący pojazd (obrazek powyżej), którym przeskocz po trzech małych śnieżnych wydmach znajdujących się w pobliżu. Następnie z klocków stwórz minizestaw.


Czerwony klocek - po dotarciu w pobliże bronionej bramy. Z lewej strony, przy skale, znajdują się klocki z których stwórz bałwana. Wskocz na niego, a potem wyżej na drążek (obrazek powyżej). Przejdź po nim w prawo, zeskocz na podwyższenie i podnieś znajdźkę.


Minizestaw #3 - na prawo od czerwonej, laserowej bariery znajduje się małe przejście, z którego skorzystaj (obrazek powyżej). Trafisz do groty z potworem, którego załatw mieczem świetlnym. Następnie tą samą broń zrób okręg w ścianie, do której blokował dostęp i podnieś minizestaw.


Ściana Starkillera

Minizestaw #4 - w celu zdobycia tego minizestawu musisz zbudować z klocków cztery chorągiewki. Części do pierwszej znajdziesz na początku lokacji, po tym jak wysadzisz w powietrze antenę z lewej (obrazek powyżej). Drugą chorągiewkę znajdziesz na platformie na dole po minięciu trującego gazu (po zniszczeniu zbiornika z prawej). Trzecią zbudujesz z klocków na lewo od czerwonej, laserowej bramy, a czwartą jest górnym narożniku z prawej na placu z ogniskiem.


Minizestaw #5 - na prawo od drzwi, przy których zaczynasz tę część etapu znajdziesz na ścieżce kilka zasp śniegowych. Zniszcz je i stwórz z lewej strony wielką suszarkę (obrazek powyżej), a po chwili z lewej pojawi się minizestaw.


Minizestaw #6 - na prawo od laserowych drzwi znajduje się bryła lodu. Spal ją miotaczem ognia korzystając np. z Volzanga Li Thrulla (obrazek powyżej), a potem wskocz do wody Ackbarem.


Kontrola osłon Starkillera

Minizestaw #7 - na początku lokacji użyj mocy na ściance nad tobą (obrazek powyżej). Odblokujesz w ten sposób klocki, z których stworzysz minizestaw.


Minizestaw #8 - na lewo od czerwonej laserowej bramy. Zniszcz klocki przy kilku szturmowcach i stwórz z nich platformę z lewej strony (obrazek powyżej). Wjedź na nią n[. BB-8 i katapultuj się w lewo, gdzie znajdziesz minizestaw.


Minizestaw #9 - na prawo od korytarza, gdzie czeka cię pojedynek strzelecki. Znajdziesz tam drzwi, które otwórz korzystając z mocy i wejdź do pomieszczenia z minizestawem.


Minizestaw #10 - aby zdobyć ten minizestaw musisz zniszczyć cztery małe, jeżdżące po podłodze roboty (obrazek powyżej). Znajdziesz je w korytarzu, gdzie odbywał się pojedynek strzelecki. Jeśli po zniszczeniu kilku nie pojawiają się następne, to patroluj korytarz tak długo, aż w końcu nadjedzie następny.


Następnie: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Minizestawy i czerwony klocek: Zniszczyć bazę Starkiller

Powrót do spisu treści: LEGO Star Wars Przebudzenie Mocy - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze