Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LEGO Saga Skywalkerów - łamigłówki: Ul Stalgasin

Klocki kyber na planecie Geonosis.

Ul Stalgasin to lokacja w LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów, którą wielokrotnie odwiedzisz w trakcie II kampanii fabularnej, Atak Klonów. Na tych rozległych terenach ukrytych zostało sporo łamigłówek do odkrycia.Witaj na Geonosis!

Pierwsza łamigłówka czeka na ciebie na północ (1) od lądowiska, przy którym tutaj rozpoczynasz.

Klocek kyber (2) znajduje się nad głową kamiennego posągu. By się tam dostać po prostu wdrap się po pomniku i zbierz skarb.


Fabrycznie zapakowane

Tę łamigłówkę znajdziesz w jaskini (1) w północnej (2) części tej lokacji.

Wbiegnij do środka i podejdź do północnej części. Znajdziesz tam pudła (3), za którymi ukryta jest karta dostępu. Zniszcz je, a następnie wskocz na górę i zbierz kartę. Jeśli masz problemy z dostaniem się tam, wykorzystaj pobliskie skrzynie i ustaw je przy pomocy Mocy, by stworzyć schody.

Samą kartę wykorzystaj w pobliskim terminalu (4), by otworzyć skrzynię z klockiem kyber.


Drzwi Dooku

Tę łamigłówkę znajdziesz we wschodniej części lokacji (1), nad drzwiami do kryjówki Dooku, którą odwiedzisz na koniec kampanii Atak Klonów.

Na prawo od wspomnianych drzwi znajdziesz zaczepy (2) na linkę. Wykorzystaj postać jak Padme czy Jar Jar Binks, by wspiąć się na górę, a następnie zbierz skarb.


Kanionowe komplikacje

Kolejna łamigłówka czeka w centralnej części lokacji (1). Do jej zdobycia potrzebujesz postaci władającej Mocą – Jedi lub reprezentanta ciemnej strony.

Dotrzyj na miejsce i podnieś skrzynię (2) przy pomocy mocy. Wykorzystaj ją do aktywowania czerwonych przycisków (3) na ścianie. Uderz nią po prostu w cztery przyciski, by odblokować klocek kyber.


Geonozyjska gratyfikacja

Ta łamigłówka zlokalizowana jest obok poprzedniej (1).

Gdy dotrzesz na miejsce, zwróć uwagę na niewielkie pomieszczenie w skale. Wewnątrz czeka na ciebie złoty klocek (2).

Wykorzystaj postać typu Łowca nagród i z pomocą broni palnej zniszcz złote opakowanie, by zebrać z wnętrza klocek kyber.

Spis treści: LEGO Gwiezdne Wojny Saga Skywalkerów - Poradnik, Solucja

Poprzednio: LEGO Saga Skywalkerów – łamigłówki: dzielnica Uscru

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze