Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Płotka znowu na dachu - w LEGO Skywalker Saga. Twórcy nawiązują do błędu z Wiedźmina 3

Niesforny koń.

W LEGO Star Wars: Skywalker Saga znajduje się ciekawe nawiązanie do prawdopodobnie najsławniejszego błędu z Wiedźmina 3, a więc Płotki na dachu.

Żeby zobaczyć odniesienie na własne oczy, należy udać się na planetę Kef Bir, a nastepnie porozmawiać z opiekunem Orbaków. Choć w świecie Gwiezdnych Wojen nie istnieją konie, te zwierzęta zdecydowanie je przypominają.

Rozmowa rozpoczyna zadanie, którego celem jest znalezienie zbłąkanych Orbaków, przy czym jeden z nich znajduje się na dachu chaty. Choć w misji nie pada żadna wzmianka o Wiedźminie, jest to oczywiste nawiązanie do gry CD Projekt Red. Płotka na dachu stała się już memem.

Odkrycie nawiązania nie jest nowością - wzmianki o mrugnięciu okiem do fanów Wiedźmina 3 pojawiły się już w kwietniu, a niektórzy gracze zauważyli pewnie „Płotkę” od razu po premierze. Informacja o zadaniu pojawiła się jednak na Reddicie, gdzie zyskała największy do tej pory rozgłos.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze