Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra RPG Legend of Grimrock 2 w fazie beta, powstaje wersja iOS pierwszej części

Twórcy zajmują się poprawkami.

Trwają prace nad Legend of Grimrock 2. Druga odsłona serii gier RPG w klasycznym stylu od studia Almost Human weszła właśnie w fazę testów beta.

Niestety, testy są zamknięte i przeznaczone jedynie dla osób wybranych przez deweloperów. „To nie oznacza końca prac, to dopiero początek. Zamierzamy spełnić wasze oczekiwania. Zajmujemy się teraz balansowaniem tysięcy parametrów, dopracowywaniem interfejsu i optymalizacją” - napisano na oficjalnym blogu.

Twórcy zapewniają, że produkcję można już przejść od początku do końca, a ostateczny rozmiar tytułu będzie o około 25 procent większy niż pierwsze Legend of Grimrock.

Legend of Grimrock 2 to turowa gra RPG, nawiązująca do klasycznych tytułów, takich jak Dungeon Master czy Eye of the Beholder. Czteroosobowa drużyna trafi na teren wyspy Nex. Nie znamy daty premiery.

Aby uczcić okazję przejścia do testów beta, Almost Human opublikowało nowy teaser.

Dowiedzieliśmy się także, że nie porzucono pomysłu na skonwertowanie pierwszej odsłony na mobilny system iOS, co zapowiadano już wcześniej. Deweloperzy nie mieli po prostu czasu, by zająć się tym pomysłem. Zadanie przejął zaprzyjaźniony programista Juha Pinola, który wykonał już sporo pracy, co podkreślono poniższym screenem. Nie podano jednak daty premiery.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły