Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Legend of Grimrock 2 - RPG w klasycznym stylu ukaże się 15 października

Ruszyły zamówienia przedpremierowe.

Niezależne studio Almost Human zapowiedziało, że RPG Legend of Grimrock 2 ukaże się 15 października tego roku.

Na oficjalnej stronie produkcji można już składać zamówienia przedpremierowe. Klucz na Steam lub samodzielna wersja gry kosztują tam 20,39 dolarów (ok. 66 zł). Przez następne 28 dni trwa promocja - standardowa cena to 24 dol. (ok. 78 zł).

Legend of Grimrock 2 to gra RPG nawiązująca do klasycznych tytułów z widokiem „z oczu” postaci, takich jak Dungeon Master czy Eye of the Beholder. Historia w sequelu jest całkiem nowa i nie ma związku z pierwowzorem z 2012 roku.

Czteroosobowa drużyna trafi na teren wyspy Nex, co umożliwiło projektowanie lokacji nie tylko w podziemiach, ale także pod gołym niebem. Zwiedzimy lasy, bagna, tunele i ruiny.

Almost Human zapowiada także trudne zagadki logiczne do rozwiązania oraz ulepszenia w sferze sztucznej inteligencji napotykanych potworów. Nowy system rozwoju postaci stawia na „perki”, gwarantujące większą swobodę wyboru umiejętności.

Twórcy przygotowali nowy trailer, prezentujący uroki zwiedzanej wyspy i zachęcający do składania zamówień przedpremierowych.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły