Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łatka 1.0.3 do Destiny 2 rozpoczyna rywalizację trzech frakcji

Naprawiono też błędy.

Studio Bungie ogłosiło wczoraj, że konserwacja serwerów Destiny 2 przedłuży się o dwie godziny, lecz ostatecznie udało się zdążyć przed czasem, około 23:00 polskiego czasu.

Teraz graczy powracających do zabawy wita nowa łatka, a więc konieczność pobrania około 850 MB w ramach aktualizacji 1.0.3. Najważniejszą nowością jest zapewne startująca o 11:00 rywalizacja trzech frakcji.

Kult Przyszłej Wojny

Gracz może wybrać jedno z trzech stronnictw i ruszyć do akcji, eliminując siły przeciwnika i zdobywając specjalne pakunki. Nie brakuje oczywiście nagród za udział w inicjatywie, w postaci potężnej broni.

Trzej powracający przedstawiciele to Arach Jalaal z Martwej Orbity, Lakshmi-2 z Kultu Przyszłej Wojny i Egzekutor Hideo z Nowej Monarchii. Aby móc wybrać, musimy najpierw awansować na 20. poziom doświadczenia.

Ugrupowanie, które pod koniec akcji będzie miało na swoim koncie najwięcej surowców, wygra ogólną rywalizację. Specjalna broń tej frakcji będzie następnie dostępna dla wszystkich uczestników zabawy (za 50 tys. glimmeru), ale ze sporą zniżką dla osób, które opowiedziały się po stronie zwycięskiej grupy (za skromny 1 tys. glimmeru).

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Wydarzenie specjalne kończy się 3 października o godzinie 11:00. Zwycięską frakcję poznamy tego samego dnia o godzinie 19:00.

Nowa Monarchia

Łatka 1.0.3 rozwiązuje także drobny problem z interfejsem, blokowanie postępów w jednym z zadań i naliczanie doświadczenia dla klanów. Wprowadzono poprawki w mapach i trybach w Tyglu oraz w mobilnej aplikacji towarzyszącej. Pełna lista na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze