Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kratos budzi strach. Gry podobno uciekają z okolic premiery God of War Ragnarok

Nie ma się co dziwić.

God of War Ragnarok to tak ogromna i wyczekiwana przez graczy produkcja, że inne gry podobno uciekają z okolic jej premiery, bojąc się konkurowania z nowymi przygodami Kratosa i Atreusa.

Wieści przekazał Tim Gettys z podcastu Kinda Funny, cytowany przez Comicbook. Podczas niedawnego materiału stwierdził, że przeprowadzonych przez niego rozmów biznesowych wynika, że deweloperzy i wydawcy „boją się” nowego God of War oraz że „robią mu miejsce” i „wycofują się”.

Trudno się dziwić takiej sytuacji. Patrząc na kalendarz premier, God of War Ragnarok jest zdecydowanie najmocniejszym zawodnikiem końcówki roku, a trzeba pamiętać, że pierwsza część przyjęła się niezwykle dobrze i zgarnęła tytuł gry roku 2018. Premiera drugiej części odbędzie się 9 listopada.

Tim Gettys nie podał niestety konkretnych nazw firm czy gier, więc nie wiemy, o kogo dokładnie chodzi. Ragnaroku z pewnością nie boi się Ubisoft, który wypuszcza Skull and Bones zaledwie dzień wcześniej, a więc 8 listopada.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze