Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konsolowe wersje polskiego Shadow Warrior opóźnione do października

Debiut planowano na 26 września.

Konsolowe odsłony Shadow Warrior zostały opóźnione o miesiąc. Polska strzelanka ukaże się 24 października na PlayStation 4 i Xbox One. Pierwotnie debiut planowano na 26 września.

Za produkcję odpowiada studio Flying Wild Hog. Remake klasycznego tytułu z 1997 roku wydano już na PC, w maju 2013 roku.

„Konwersja Shadow Warrior na PlayStation 4 i Xbox One okazała się być dla nas wyzwaniem i chcemy się upewnić, że wrażenia z rozgrywki będą perfekcyjne” - napisano w oświadczeniu. „Podczas testów koncentrowaliśmy się na działaniu kontrolerów i sterowaniu.”

„Zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy więcej czasu na poprawienie tego elementu, ponieważ Shadow Warrior jest strzelanką w klasycznym stylu, co wymaga perfekcji. Niestety, oznacza to krótkie opóźnienie daty premiery, ale Lo Wang musi pokazać się na nowym sprzęcie w idealnej formie.”

Flying Wild Hog to twórcy futurystycznego Hard Reset, a także platformówki Juju. W Shadow Warrior chodzi głównie o to, żeby w brutalny, krwawy i często zabawny sposób wybić wszystko, co się rusza - od krwiożerczych wilkołako-małp, przez zombie-samurajów, po strzelające ogniem z oczu duchy.

Rozgrywka w wersji PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze