Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Shadow Warrior 3 w akcji - fragmenty gameplayu w nowym zwiastunie

Dynamiczna walka bronią palną i kataną.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w trakcie pokazu Devolver Digital zaprezentowano zwiastun z pierwszymi ujęciami rozgrywki z polskiego Shadow Warrior 3.

Wideo przedstawia fragmenty dynamicznych starć. Podobnie jak w poprzednich częściach cyklu, kierowany przez gracza bohater korzysta zarówno z broni palnej, jak i białej, w tym swojej nieodłączonej katany. Walki są brutalne: postać rozcina oponentów na krwawe kawałki.

Cover image for YouTube videoShadow Warrior 3 - 'Way to Motoko' Gameplay Trailer

Z nagrania wynika, że w trakcie zabawy pojawi się możliwość stosowania arsenału pozostawionego przez przeciwników. Ponadto w potyczkach wykorzystamy elementy otoczenia, na przykład spychając wrogów na wirujące ostrza.

Nie zabraknie sekwencji zręcznościowych z bieganiem po ścianach na czele. Do tego linka z hakiem do szybkiego przemieszczania się po planszy, a także ściągania na nieprzyjaciół niebezpiecznych przedmiotów - na przykład wspomnianych ostrzy.

Będzie krwawo

Shadow Warrior 3 ukaże się w 2021 roku na PC (innych platform na razie się nie wymienia). Za projekt odpowiadają deweloperzy z polskiego studia Flying Wild Hog. W samej produkcji ponownie wcielimy się w szoguna Lo Wanga.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Shadow Warrior

PS4, Xbox One, PC

Shadow Warrior 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze